KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13196318
nr 1319 6318
Mats Sandeberg
(f. 1939), Sverige
Akvarell, Segelbåt. Signerad, daterad -94. Motivet: 27x18 cm
Mats Sandeberg, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:22:28
100 kr
150 kr